Regulamin promocji "50% rabatu na kolejną kalibrację alkomatu Lion AlcoBlow"

1. Promocja "50% rabatu na kolejną kalibrację alkomatu Lion AlcoBlow" jest prowadzona przez sklep www.alkotestery.com prowadzonym przez JUKA Karol Juchniewicz
2. Promocja "50% rabatu na kolejną kalibrację alkomatu Lion AlcoBlow" dotyczy tylko alkomatów zakupionych za pośrednictwem sklepu internetowego www.alkotestery.com
3. Warunkiem skorzystania z promocji "50% rabatu na kolejną kalibrację alkomatu Lion AlcoBlow" jest dostarczenie do siedziby sklepu www.alkotestery.com alkomatu AlcoBlow wraz z karta gwarancyją, kserokopią dowodu zakupu oraz z voucherem, który zawiera numer seryjny pieczątkę sklepu oraz datę wydnia.
4. Alkomat jest objęty promocją "50% rabatu na kolejną kalibrację alkomatu Lion AlcoBlow" przez okres 8 miesięcy od daty zakupu (decyduje data z dowodu zakupu).
5. Alkomat po przeprowadzonej kalibracji zostanie odesłany na koszt klienta firmą kurierską. Klient może wybrać, czy paczka zostanie przedpłacona na podstawie faktury proforma czy będzie to paczka pobraniowa, czyli płatna przy odbiorze kurierowi. Alkomat zostanie odesłany do klienta po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.
6. Promocja "50% rabatu na kolejną kalibrację alkomatu Lion AlcoBlow" nie obejmuje płatnych napraw powstałych w skutek uszkodzenia alkomatu z winy kupującego.
7. Promocja "50% rabatu na kolejną kalibrację alkomatu Lion AlcoBlow" nie dotyczy alkomatów, w których zostały naruszone warunki gwarancji określone w karcie gwarancyjnej dostarczonej wraz z alkomatem.
8. Sklep www.alkotestery.com zastrzega sobie prawo odwołania lub odmówienia akcji bez podania przyczyny.


Śledź nas na facebooku