Oferujemy profesjonalny serwis alkomatów

Pracujemy na profesjonalnych urządzeniach typu Guth. Każdy alkomat nowy jest przez nas sprawdzany przed wysyłką, przez co mogą mieć państwo pewność, że urządzenie, które otrzymujecie jest sprawne i gotowe do pracy.

Procedura wysyłania alkomatu do naprawy/kalibracji

1)   Tester należy bezpiecznie zapakować (bez akcesoriów dodatkowych i baterii) - w przypadku braku opakowania ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu ponosi reklamujący.

2)   Do przesyłki prosimy dołączyć kartkę z opisem usterki oraz danymi kontaktowymi, w tym numerem telefonu. Alkomat należy wysłać na adres:

JUKA ALKOMATY, ul. Łyżwiarska 82/1, 94-124 ŁÓDŹ.

3)   Bezwzględnie należy dołączyć kartę gwarancyjną oraz kopię (ksero) dokumentu sprzedaży. Jeżeli do produktu nie jest dołączona karta gwarancyjna podstawą do świadczeń gwarancyjnych jest dokument zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT dołączane do przesyłki), na którym jest informacja dotycząca terminu ważności gwarancji. W przypadku braku karty gwarancyjnej i/lub dowodu zakupu alkomat będzie naprawiany odpłatnie. Przesyłki należy kierować na adres serwisu widniejący na karcie gwarancyjnej.

4)   W przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą lub wykrycia wady w alkomacie zakupionym w naszym sklepie, prosimy o sprawdzenie daty zakupu na dokumencie zakupu oraz o kontakt.

5)   Wszystkie naprawy wykonujemy w terminie do 14 dni roboczych.

§ 36

Jeżeli alkomat rozkalibruje się w okresie gwarancyjnym, nie podlega on gwarancji, a wykonanie ponownej usługi kalibracji jest odpłatne.


Śledź nas na facebooku