Lista produktów producenta: Alkohit

Firma DKD powstała w 1992 roku jako spółka cywilna i rozpoczęła produkcję materiałów hydroizolacyjnych.

W 1997 roku firma przekształciła się w spółkę z o.o. Od początku istnienia jako firma rodzinna zawsze dbała o jakość swoich produktów oraz usług. Profesjonalizm, doświadczenie, uczciwość, poszanowanie klienta – to dzięki tym cechom pozyskała także partnerów zagranicznych z: Mediolanu, Singapuru, Malmö, Chin, Hong Kongu oraz USA. Udana współpraca oraz wdrażanie najnowszych osiągnięć techniki zaowocowała powstaniem nowoczesnych technologii IT oraz wdrożeniem profesjonalnego elektrochemicznego alkomatu Alkohit AH 69. Z biegiem czasu, po licznych testach, do oferty firmy wprowadzone zostały kolejne alkomaty Alkohit, które wykorzystywane są również przez POLICJE w wielu krajach Unii Europejskiej.


Obecnie firma DKD Sp. z o o. jest producentem analizatorów wydechu potocznie nazywanymi alkomatami dowodowymi. W swojej ofercie skierowanej głównie dla wymagających klientów europejskich posiada nie tylko alkomaty dla firm i instytucji ale także dla klientów indywidualnych. Firma posiada doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych i imporcie-eksporcie produktów.


DKD Sp. z o.o. od początku istnienia programu Rzetelna Firma jest jego czynnym uczestnikiem. Dzięki temu udostępniony jest szereg informacji świadczących o wiarygodności płatniczej, przejrzystości oraz stosowaniu się do zasad etycznego prowadzenia biznesu. Obecność w programie świadczy o dbałości o środowisko, przestrzeganiu obowiązującego prawa oraz stosowaniu zasad uczciwej konkurencji.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 23 elementów

Śledź nas na facebooku